Хірургічна стоматологія

Хірургічна стоматологія

Імплантологія

Видалення зуба мудрості у Дніпрі, зубного коріння, поставити зубний імплант у Дніпрі – саме такі послуги пропонуються клієнтам міста та області фахівцями, пов’язаними зі стоматологічною хірургією. Сервіс доступний для пацієнтів у різному віці та проводиться в сучасній клініці на кращому обладнанні із застосуванням перевірених медикаментозних препаратів. Рішення про вид процедури та вартості приймається лише після ретельного огляду, у тому числі із застосуванням комп’ютерної діагностики.

Імплантація має на увазі відновлення не тільки верхівки, але також зубного кореня. Для цього використовуються імплантати, які виготовлені з титану та його сплавів – металу, повністю сумісного з організмом людини, тобто ризик відторгнення конструкції мінімальний. Після імплантату вживлення встановлюється протез – одиночна коронка, зубний міст або навіть знімна конструкція.

Це єдиний метод протезування, що дозволяє замінити не тільки видиму частину зуба, але і корінь, завдяки чому жувальне навантаження на відновлені та природні зуби залишається однаковим. Це запобігає деформації кісткової тканини щелепи та виникнення дефектів прикусу.

Сучасна стоматологічна імплантологія має суттєву естетичну перевагу. Пацієнту повертають повноцінний білий, з рівною та гладкою поверхнею зуб, без тріщин і менш схильний до потемніння та зміни кольору від їжі, напоїв, шкідливих звичок.

Видалення

Видалення зуба – крайній захід, який призначає лікар – стоматолог, коли лікування чи протезування штучною коронкою неможливе з об’єктивних причин.

У клініці проводиться видалення зубів будь-якої складності, зокрема видалення ретенованих зубів, тобто. зубів у порожнину рота, що не прорізалися, і дистопованих (що знаходяться в неправильному положенні) зубів мудрості. Пропонуємо вирвати зуб без болю навіть тим, хто панічно боїться стоматологів і відвідує їх кабінети лише після пари безсонних ночей та величезної кількості болезаспокійливих препаратів. Якісно видалити зуб можна із застосуванням відповідних інструментів, а у певних випадках навіть може використовуватися мікроскоп.

Синус-ліфтінг

Зменшення кісткової тканини, що неминуче розвивається на тлі втрати зубів, стає серйозною перешкодою для встановлення імплантатів. У щелепі не вистачає місця для міцного закріплення штучного коріння, а близькість дна гайморової пазухи створює небезпеку її пошкодження. У нашій стоматологічній клініці ми знайдемо вирішення цього складного завдання. Синус-ліфтинг передбачає збільшення висоти альвеолярного відростка верхньої щелепи з нарощуванням кісткової тканини, таким чином, зуб надійно закріплюється в кістки щелепи, і пацієнт може подолати дискомфорт у жуванні, усунути больові симптоми, повернути собі впевненість. Проведення синус-ліфтінга в клініці «Стоматолог-Ортодонт» – це безпечний та доступний спосіб забезпечити верхньощелепну кістку ті параметри, які необхідні для міцної фіксації імплантів.

Що потрібно зробити, щоб відвідати консультацію зубного імплантологу?

Записатися на нашому сайті, заповнивши спеціальну форму та вказавши зручну для вас дату та час. Або зателефонувати адміністратору та записатися на прийом. Остаточне рішення про те, чи потрібно вирвати молочний чи корінний зуб застосовується лише після детального огляду та проведення додаткової комп’ютерної чи рентген-діагностики, а також уточнення супутніх факторів ризику: низька згортання крові, низький або високий артеріальний тиск. Уважний персонал у деталях на першій зустрічі розповість, як комплексно проходитиме лікування, які етапи передбачені та яка підсумкова вартість видалення зуба. Також пропонуються послуги і коли пацієнт перебуває у медикаментозному сні. Найчастіше до наших послуг вдаються пацієнти, щоб вирвати зуб мудрості у Дніпрі, який досить складно проростає, викликає дискомфорт та провокує запалення ясен. Досвідченим фахівцям підвладно точне та безболісне видалення нижнього, верхнього зуба мудрості з дотриманням усіх правил до процедури, у тому числі, особлива увага приділяється очищенню рани та усуненню уламків. Відновлення ясен відбувається швидко, і вже через пару днів рана гоїться без набряків щоки та підвищеної температури тіла.

Запишіться на прийом зараз