Головна

Лікування, чищення, відбілювання та реставрація зубів без болю та черги

Записатися на прийом

Наші послуги

Відтворити відео

Про нас

У нас у клініках працює команда професіоналів, які пройшли стажування у найкращих клініках Німеччини, Ізраїлю та Швейцарії. Ортодонтична клініка доктора Лисюк Ніни Олексіївни постійно вдосконалюється завдяки закупівлі нового обладнання як для діагностики, так і для профілактики зубощелепної системи. Прийом ведуть першокласні лікарі-стоматологи, які мають величезний досвід стоматологічної практики та є постійними учасниками як зарубіжних конференцій, так і семінарів у межах України, слухачами різних курсів підвищення кваліфікації.

30

років досвіду

5 780

щасливих клієнтів

15

сертифікатів та нагород

Наша команда

Лисюк Ніна Олексіївна

Ортодонт вищої категорії, 35 років ортодонтичного стажу.

Сліпець Євген Андрійович

Стоматолог-хірург, імплантолог, ортопед.

Куцарева Юлія Віталіївна

Дитяча стоматолог-терапевтка, художній реставратор.

Гаращенко Марина Олександрівна

Лікарка-ортодонт першої категорії, член асоціації ортодонтів України та Європи

Надуліч Аліса Юріївна

Дитяча стоматолог-терапевтка, художній реставратор.

Останні новини

 • All Post
 • Без категорії
 • Детская стоматология
 • Здоровье ротовой полости
 • Статьи о стоматологии

Стоматологія

Стоматологічна клініка у Дніпрі – ваша можливість отримати професійні послуги від досвідчених лікарів профілактичного та лікувального профілю. Маючи за плечима понад 30 років досвіду, приватна стоматологія у Дніпрі пропонує дорослим та маленьким пацієнтам повний сервіс. Наш основний профіль представлений так:

 • комп’ютерна діагностика;
 • терапевтична стоматологія;
 • ортопедична стоматологія;
 • хірургічна стоматологія;
 • ортодонтична стоматологія.

Уважний персонал пройшов стажування у Швейцарії, Німеччині, Ізраїлі та допоможе вам повернути привабливий зовнішній вигляд ротової порожнини, поправити здоров’я зубів та ясен. У нас ніколи не зустрінете неувагу та дилетантство, лише грамотний підхід на всіх етапах від діагностики, лікування до профілактичного огляду.

Комплексний підхід

Зручно, що з уточнення діагнозу відразу можна пройти комп’ютерну діагностику у стоматології і з урахуванням результатів лікарі призначать лікування. Якщо ви хочете повернути привабливість зубам, позбавитися твердих і м’яких зубних відкладень, відбілити зуби, тоді довіртеся нам. Ідеальний результат і красива біла посмішка пацієнтів досягається завдяки таким факторам:

 • застосування найкращого світового обладнання;
 • використання перевірених, безпечних засобів;
 • індивідуальний та уважний підхід персоналу.

Рівні зуби та правильний прикус нам під силу

У клініці представлена ортодонтія для дітей та дорослих, спрямована на якісні зміни зубів та прикусу. Використовуючи перевірені методики, вдається зробити зубощелепну систему красивою, а головне здоровою. Відгуки підтверджують: верхній та нижній ряд зубів вирівнюється, а людина стає більш впевненою, щоразу, дивлячись у дзеркало, насолоджується естетичним результатом. Професійно виконуємо протезування зубів у Дніпрі для пацієнтів у різному віці та з різними діагнозами. Використовуємо тільки перевірені матеріали та методики, вибираючи відповідний з урахуванням бюджету та стану ротової порожнини.

Зручно для кожного нашого нового та вже постійного пацієнта, що клініка стоматології у Дніпрі має філії на Правому та Лівому березі. Ми приймаємо відвідувачів з понеділка до суботи. Окремий напрямок роботи – дитяча стоматологія у Дніпрі. Ми зробимо все, щоб зуби дитини були здоровими, а малюк не злякався і перестав боятися візитів до лікарів. Для цього створені всі умови: починаючи від інтер’єру до застосування абсолютно безболісних методів. Ми знаємо, як зробити ротову порожнину красивою та здоровою та подарувати «голлівудську» посмішку.

Запишіться на прийом зараз